KAZDAĞLARI’NIN GİZLİ KALMIŞ BİR KÖŞESİ
bİraz huzur, bİraz da yenİlenme

devamı

ROKA EKOLOJİK KONAKLAMA

ROKA, Kazdağları‘nın İçİnde saklı bİr köşe,
huzurlu ve dİnlendİrİcİ doğasıyla mİsafİrlerİnİ beklİyor…

Aslında, yaşamın odak noktası dönüşmektir. Bu dönüşüm, yaşamın her alanında olabilir. Size dayatılmış tüketim programlarına uyum sağlamanız için, her türlü kolaylık size, tatlı tatlı sunulmaktadır.

Doğanın gerçek gizemini keşfetmek, size sunulan programlarda değil, tam da doğanın kendisindedir. Sürdürülebilir tüketim mantığı da bu hareketi destekleyen ilkelerden biri olup, bizim de başlangıç noktamızdır.

Kurduğumuz tesis, Kazdağları’nda bakir bir doğada, tahribatın henüz yaşanmadığı bir bölgede, amatör bir fikir olarak gelişmiş ve kullanılan her türlü inşa malzemesi ve sistem unsurları, tamamen doğal ortama uyumlu olarak düşünülmüştür.

Size sunduğumuz konaklama seçeneği, Kazdağları’nın eteğinde, adı henüz çok fazla duyulmamış, Kadırga Yolu üzerinde, Arıklı Köyü, İkiz Kayalar mevkiinde, şahsımıza ait özel bir arazide, Eko sisteme  saygıIı, suyunu ve elektriğini doğal yollardan üreten ve dönüştüren bir yaşam  ve konaklama alanıdır.

Size sunulan bu alternatif tatil seçeneğinin, tabiki doğaya olan saygıdan dolayı bazı kuralları vardır. Bizim ile yapacağınız konaklama, size, yaşamın gerçek sesini ve tadını verecektir. Suyumuzu doğal yollardan elde ettiğimiz için, su yaşam hakkı mantığı çerçevesinde, gereksiz yere tüketimine izin verilmez.

Elektriğimiz güneş  enerjisinden elde edildiği için enerji tasarruf sistemi ile kullanılmakta ve gereksiz yere tüketimi yapılmamaktadır. Yüksek wattlı elektrikli ve elektronik aletler, belirli zaman diliminde, idare tarafından planlanır ve kullanılmasına izin verilir. Sürekli hizmet veren doğal taş fırında, istediğiniz yemeği yapıp, ister evinizde, ister ortak yaşam alanında keyif ile yiyebilirsiniz.

Çamaşırlarınızı ana binamızda belirli zaman aralıklarında yıkayabilirsiniz. Deterjanlarımız çevre  dostu TURMEPA ürünlerinden olup, tarafımızdan temin edilmektedir.  Getireceğiniz temizlik maddelerinin doğa dostu olmayanının kullanılması kesinlikle yasaktır. Her sabah, doğal ürünlerden oluşturduğumuz kahvaltınız bizden. Her türlü medeni hareket ve oluşum, tarafımızdan desteklenir.

Aslında, yaşamın odak noktası dönüşmektir. Bu dönüşüm, yaşamın her alanında olabilir.

 

Roka’da neler var?

BİZE ULAŞIN

Arıklı Köyü, İkİz Kayalar Mevkİİ No: 171 Küçükkuyu – Ayvacık – Çanakkale

0 (555) 338 96 61
0 (532) 257 56 77

EKOLOJİK EVİNİZ

ROKA’YA MESAJLA ULAŞIN

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ
T.C. Ziraat Bankası
Hesap Şubesi: Küçükkuyu-Ayvacık-Çanakkale 2445
Hesap Sahibi: Derya Özer
Hesap No: 63603584-5002
IBAN: TR51 0001 0024 4563 6035 8450 02
Garanti Bankası
Hesap Şubesi: Gültepe Şubesi
Hesap Sahibi: Derya Özer
Müşteri No: 5520990
Hesap No: 073-6679174
IBAN: TR55 0006 2000 0730 0006 6791 74